Андрій Губинський

Андрій Губинський

Керуючий партнер CraftInnovations
Освіта:
– «Київський політехнічний інститут», спеціальність Енергетичний менеджмент та енергозбереження
Ступінь МВА – Міжнародний Інститут Менеджменту «МІМ-Київ»
Програми управлінського розвитку
– PMD з маркетингу – МІМ Київ
– HR для ТОП-менеджменту – «КМБШ» м. Київ
Стажування
“TepperSchoolofBusiness” atCarnegieMellonUniversity (США)

15ти річний досвід стратегічного планування та продуктового маркетингу, розвитку каналів дистрибуції. З 2007 по 2016 р, керував напрямами ІТ дистрибуції в компаніях Asbis Україна та Юг-Контракт. Сприяв виходу та розвитку на Україні таких брендів як Toshiba, Trust, Netis, Lenovo, Acer та інших.

Екс маркетинг директор компанії Syntegraде відповідав за формування та реалізацію стратегії виходу компанії на ринки центральної та східної Європи, консалтингом клієнтів у сфері цифрової трансформації бізнесу.

Партнер компанії Uployal.net – SaaS рішення для побудови цифрових систем лояльності у рітейлі та HoReCa. У 2016-2017 роках успішно вивів проект у фіналісти акселераційних програм Wise Guys (Estonia) та Metro Retail Accelerator(Germany).

З кінця 2018 року, керуючий партнер компанії CraftInnovations. Ми допомагаємо компаніям та стартапам створювати комерційно успішні інновації. Для цього ми навчаємо практичному застосуванню методів дизайн-мислення до створення нових та редизайну наявних продуктів та сервісів.

Захоплююсь яхтингом, Formula 1 та подорожами .