Ірина Вовк

Ірина Вовк

Генеральний менеджер Dell Technologies

Ірина Вовк – генеральний менеджер Dell Technologies в кластері країн, в який входять Україна, Білорусь, Азербайджан, Молдова, Вірменія та Грузія.

Ірина має ступінь кандидата економічних наук, ступінь магістра в галузі інженерних технологій і комп'ютерних наук НТУУ "КПІ". Бізнес-освіту вона отримала за програмою Global Executive MBA в IE Business School (Іспанія).

У компанію Dell Technologies Ірина перейшла з компанії "Майкрософт", де в 2016-2018 роках відповідала за роботу корпоративного сегмента і партнерського каналу в країнах СНД. З 2010 року входила до складу ради директорів "Майкрософт Україна" і відповідала за ОЕМ, споживчий сегмент і рітейл, корпоративний сегмент, що охоплює малий і середній бізнес.

До приходу в "Майкрософт" Ірина майже 9 років працювала в представництві Samsung в Україні, де керувала підрозділом Telecom, розвиваючи продаж та дистрибуцію мобільних телефонів Samsung в 6 країнах: Україні, Білорусі, Молдові, Латвії, Литві та Естонії.

У компанії UMC, де Ірина працювала до цього протягом трьох років, вона була менеджером з розвитку нових В2В-продуктів і роумінгу.