Сергій Баранець

Сергій Баранець

Методолог, ігротехнік
Методолог та ігротехнік з дванадцятирічним досвідом. Більше десяти років проектує, організовує і модерує стратегічні сесії, що моделюють рефлексивні ділові ігри для бізнесу, політичних сил і суспільного сектору. Співавтор і співорганізатор рефлексивної ділової гри в ринок Market Battle. Методолог і ментор п’яти Business Camp для підприємців.

Співорганізатор і модератор Форумів «Репутація» і II стратегічного турніру «Україна в Світі – 2030», модератор міжнародних галузевих конференцій, спікер міжнародних форумів.

Протягом останніх п’яти років консультує і супроводжує бізнес-проекти з впровадження змін і кризового менеджменту. Управлінець з двадцятирічним досвідом: запустив власний IТ бізнес, який працює на ринках Європи, Азії, США і розвивається партнером; був одним з творців та керівників управляючої компанії Київської інвестиційної групи; брав участь у виборчих кампаніях від місцевого рівня до виборів президента; брав участь у запуску і розвитку декількох інвестиційних проектів в енергозбереженні, альтернативній енергетиці, ІТ, будівництві, ресторанній справі.

Більше 25 років – головний режисер аматорського «Театру без Декорацій».